نحوه سفارش محصولات

نحوه سفارش محصولات ترنج سبز

قدم اول : در ابتدا از میان تولیدات ما یکی را انتخاب فرمایید و یا از طریق جستجو در اینترنت تصویر مدل محصول جدید مدنظر خود را بیابید ، سپس نام محصول یا عکسی از مدل مورد نظر خود را از طریق تلگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۱۵۸۲۷۴۴۸۸ (  آقای مهندس رضوی ) ارسال فرمایید.

درصورت ایجاد هرگونه سوال یا نیاز به ارائه توضیحات تکمیلی با جناب مهندس رضوی تماس بگیرید. همچنین میتوانید با تلفن دفتر کارگاه تماس حاصل فرمایید (۳۶۲۲۲۸۹۸ -۰۵۱) و درصورت تمایل میتوانید جهت مشاهده نمونه کارها با هماهنگی قبلی به کارگاه مراجعه فرمایید.

مدل نیمکت برای مجتمع تجاری
ارسال پیش فاکتور برای خرید از صنایع ترنج سبز

 

قدم دوم : هزینه محصول و زمان تحویل آن خدمت شما عرض خواهد شد. (در صورت درخواست شما لیست قیمت تمامی محصولات ترنج سبز از طریق واتساپ در اختیار شما قرار خواهد گرفت). در ادامه ، پیش فاکتور برای شما ارسال میگردد . (در پیش فاکتور ، مشخصات و ابعاد محصول درخواستی درج می گردد و پس از تایید نسبت به واریز مبلغ پیش پرداخت که در فاکتور مشخص شده است اقدام می نمایید.)

 

 

قدم سوم : ساخت سفارش شما آغاز میگردد و پس از اتمام فرآیند تولید محصول ، تصاویر و فیلم جزئیات از هر محصول جهت اطمینان از کیفیت تولید ، برای شما ارسال میگردد و نسبت به واریز الباقی وجه توسط شما اقدام خواهد شد.سپس محصول به آدرس موردنظر شما ارسال میگردد

تولید گلدان های فلزی و چوبی در کارگاه صنایع ترنج سبز

نحوه ارسال محصولات ترنج سبز

ما در ترنج سبز محصولات خود را برحسب تعداد به سه روش زیر ارسال مینماییم :

روش اول : در صورتی که تعداد محصول مورد سفارش ، تعدادی باشد که یک خاور را تکمیل کند ، با بار اختصاصی برای آدرس پروژه ارسال میشود.

روش دوم : درصورتیکه تعداد محصول در حد نصف خاور یا یک سوم آن باشد ؛ به منظور کاهش هزینه ارسال بار ، بصورت نصفه بار بوسیله خودروهای خاور طرف قرارداد این شرکت ارسال خواهد شد.

روش سوم : ارسال تک سفارشات و با تعداد محدود نیز بوسیله تیپاکس انجام میگرد که درب منزل مشتریان تحویل خواهد شد.

لازم به ذکر است که در هر سه روش ارسال ، برای مشتریان بارنامه ارسال خواهد شد و کالا بیمه میگردد.